DN LTD1302-BC+1 Single-mode " Modulį, SFP-GE-LX-SM1310 1,25 G 10KM 1,25 G-1310nm-10km-SM-ESFP

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€13.13

Pridėti prie pageidavimų

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

Gamintojas

Originalas, kaip foto

Gamintojas Dalies Numeris

LTD1302-BC+1

Aprašymas

Single-mode " Modulį, SFP-GE-LX-SM1310 1,25 G 10KM

Pagrindinė Aprašymas

Tipas

Perdavimo Atstumas

Perdavimo Terpės

Perdavimo Bangos

Jungties Tipas

Perdavimo Sparta

Darbinė Įtampa

SFP

10km

Vieno režimo Modulis

1310nm

Vilkti LC

1.25 Gb/s

3.3 V

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas

Žymos: hw, modulis, Pigūs dn, Aukštos Kokybės modulis.

originalus Taip
Sandėlyje kaip foto
Modelio Numeris LTD1302-BC+1
Prekės Pavadinimas SMTE
Pakuotės Svoris 0.08kg (0.18lb.)
Pakuotės Dydis 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
Įrenginio Tipas gabalas

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

DN LTD1302-BC+1 Single-mode

DN LTD1302-BC+1 Single-mode " Modulį, SFP-GE-LX-SM1310 1,25 G 10KM 1,25 G-1310nm-10km-SM-ESFP

Panašūs produktai

Palyginti